İlaçlama Hizmetleri

Zararsız gibi görülen sinekler ve gider böcekleri milyonlarca bakteri yayarak, sağlık problemlerine neden olmaktadır. Dolayısıyla sağlığı korumak ve tahtakurdu, güve, fare gibi canlıların oluşturabileceği maddi zararları önlemek için böcek ilaçlama yaptırmak şarttır.

İlaçlama ve Dezenfektan
Hizmetleri

Böcekler çok çeşitli olmakla birlikte, tüm türlerinin insanlara zararı bulunmaktadır. Doğrudan ya da dolaylı şekilde zarar veren bu canlılara karşı önlem almak büyük önem taşır.
Mücadele yaşam kalitenizi etkileyen bir işlemdir. Böceklerle uğraşarak vakit kaybı yaratmaktansa haşere kontrol servislerine başvurup hizmet talebinde bulunmanız daha sağlıklı olacaktır. Ev, ofis , işyeri, fırın gibi alanlarda yaygın şekilde görülen ve gerek besin maddelerine zarar vererek sindirim yolu problemlerine yol açan; gerekse solunum yolu hastalıklarının oluşmasına ve alerjilere neden olabilen böcekler, insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Pire, bit, tahtakurusu gibi, kan emerek beslenen ve viral hastalıklar ile alerjik reaksiyonlara yol açabilen parazitler, insan ölümüne dahi yol açabilmektedir.

Kemirgen Kontrol

Evinize gelen davetsiz misafirlerden kurtulmanın en güvenli ve sağlıklı yolu elbette ki bu işin ehli kişilerden yardım almanızla olacaktır. Böylece evde bulunduğunuz anlarda neler yapmanız gerektiği konusunda yardım alır farelerden kurtulduğumuzdan da emin olursunuz.

Kuş Kontrolü

Kuş uzmanlarımız tesislerinizdeki zararlı kuşlarla mücadelede deneyimli kişilerdir. İşinizi bozmadan ve kuşlara zarar vermeden uygun maliyetli güver- cin ve martı kontrol yöntemleri sunuyoruz.

Uçan Haşere
Kontrolü

Uçan haşere kontrolü kapsamında, sivrisinek, karasinek, meyve sineği, lağım sineği hedef alınan zararlı türleridir. Yok etme ve/veya koruyucu amaçlı uçan haşere kontrolü kimyasal ve kimyasal olmayan yöntemler ile sağlanacaktır. Kimyasal kontrol kapsamında gerekli görülen yerlerde pulvarizatör ve sırt atomizeri yardımıyla sıvı insek- tisit uygulaması yapılacaktır.

Yabani Hayvan
Kontrolü

Tavşanlar ve gri sincaplar gibi hayvanların sıkı biçimde düzenlenmiş koşullar altında hassas kontrolüne katılıyoruz. Bu kontrol operasyonlarına katılan tüm çalışanlar, yüksek standartta özel niteliklidir. Uygulama, sadece deneyimli üst düzel personel tarafından yapılan kapsamlı bir saha araştırmasının ardından üstlenilmektedir